milky days #1

Czerwiec i lipiec za nami. Na myśl nasuwa mi się nic innego, jak pytanie dlaczego letnie dni tak szybko mijają? Ale nie narzekam, bo były to naprawdę dwa świetne miesiące! Ostatnie tygodnie były dla nas mocno pracowite – odwiedziłyśmy 4 nowych bohaterów, o których opowiemy Wam niebawem. Wystartowałyśmy także z dwoma nowymi cyklami na blogu „Miejski pokój” oraz „milkczyta„, a w planach mamy kolejne nowości. Był to też czas urlopowy 🙂 Malta, Berlin, Chorwacja, Sudety. Tak więc działo się co najmniej dużo, dlatego opowiemy Wam o wszystkim w zdjęciach i tym samym zaczynamy kolejny (sic!) nowy cykl na blogu – MILKY DAYS!

Przypominamy, że możecie nas na bieżąco śledzić na naszym Instagramie (klik!)


Czerwiec zaczął się od urodzin Magdy, zatem były też prezenty. Od dłuższego czasu poszerzamy swoją wiedzę z zakresu naturalnych kosmetyków, dlatego paczka prezentowa nie mogła zawierać niczego innego, jak właśnie kilku fajnych nowości: mgiełka różana Make Me Bio, odżywczy eliksir do ciała Mokosh oraz czarne mydło Bioline. Wszystkie kosmetyki bardzo fajnie się sprawdzają.

Będąc przy naturalnej pielęgnacji zachęcamy Was do lektury naszego pierwszego postu z serii „milkczyta„, w którym przybliżamy pozycje warte uwagi, które opowiadają o zdrowym odżywianiu i naturalnych metodach dbania o cerę i ciało. Klikajcie tu.

W czerwcu wpadłyśmy do SPOT na wydarzeniu „Polskie wina i cydry”(przypominamy nasze odwiedziny w SPOT tutaj)

Odwiedziłyśmy kolejne ciekawe postaci: Asię Dziel, która otworzyła nasz nowy cykl postów „miejski pokój” – klikajcie tutaj – oraz Piotra Marzola, Marysię Ciernoch i Piotra Kordubę, których sylwetki przedstawimy Wam już niebawem.

Kolejny raz możecie znaleźć nas na papierze! W najnowszym numerze magazynu &Living znajdziecie odkryty przez nas „mini loft” Julii Dudziak. Przypominamy, jak pomysłowo z tak małym metrażem poradziła sobie Julka – klik tutaj.

Przy okazji przypominamy, że w wiosennym numerze magazynu &Living pojawił się wywiad z nami 🙂

Malta, czyli moje baaardzo upalne wakacje. Piękne tereny, cudowna wyspa Gozo, wędrówki po wąskich uliczkach. Obiecuję przygotowanie subiektywnego przewodnika z tego wyjazdu! A tymczasem zostawiam Was z moimi ulubionymi pocztówkami z tej podróży.

W lipcu odwiedziłam również Chorwację, która totalnie mnie zauroczyła. Błękitne morze, dużo zieleni, piękne wybrzeża. Morze i góry w jednym miejscu to absolutnie obowiązkowy widok, który trzeba choć raz w życiu zobaczyć. Więcej o tym wyjeździe również niebawem, w poście poświęconym właśnie temu miejscu.

Magda odwiedziła nasze kochane polskie Sudety. Pogoda naprawdę dopisała, więc to były zdecydowanie udane górskie wędrówki.

Ciepłe dni najlepiej spędzać na powietrzu, a Magdy taras idealnie się do tego nadaje 🙂 Kilka dni pracy i Magda odświeżyła wygląd tej przestrzeni w miejsce bogate w kwiaty i inne ciekawe rozwiązania. A w sąsiedztwie ogród z bogactwem najlepszych warzyw, w którym jej kot pałaszuje fasolkę szparagową. Niesamowity, prawda? 🙂

 

Oprócz dalszych wojaży, udało nam się odkryć ciekawe miejsca w Poznaniu. Nowa lokalizacja Piece of Cake, nowy ogródek Ministerstwa Browaru, Falla, Gesheft. Smacznie w smacznych wnętrzach 🙂

tekst: Maja Musznicka

zdjęcia: Maja Musznicka, Magda Bałkowska

2 sierpnia 2017


Poprzedni wpis

Następny wpis