0

O nas

Opowiadamy historie o ludziach, którzy żyją z pasją. Odwiedzamy ich w domach, pracowniach i miejscach, które tworzą. Długo rozmawiamy i robimy wiele zdjęć, aby w pełni przedstawić osobowość naszych bohaterów i charakter miejsc, w których ich odwiedzamy.  Najważniejszy jest dla nas człowiek, dlatego to on jest w centrum każdej naszej historii. W tajemnicy możemy Wam zdradzić, że zazwyczaj nie wiemy, co nas czeka po drugiej stronie drzwi, gdy spotykamy się z naszymi bohaterami!

Milk&Sun to Maja i Magda.  Poznajmy się!


Maja Musznicka

Jestem fotografką. Najchętniej podglądam i łapię momenty, zwłaszcza te ładne i w mleczno-słonecznych barwach. Chętnie śledzę trendy, dlatego też lubię być zawsze o ten jeden krok do przodu. Mam ogromną słabość do papieru – kolekcjonuję dobrze wydane magazyny papierowe z całego świata. Kocham podróże i muzykę. Gotuję, piję dużo zielonej herbaty, uczę się hiszpańskiego.

więcej: www /fb / insta

 

maja

Magda Bałkowska

Pół roku temu zostawiłam mój ukochany Poznań dla pracy marzeń i wyjechałam do Warszawy, gdzie spełniam się jako menadżerka zespołu Kwadrofonik i Royal String Quartet. Od ponad roku, prawie co sobotę, o godzinie 19 włączam „Trójkę”, zasiadam przed komputerem i administruję fanpage mojej ulubionej audycji muzycznej. Robię to wszystko, bo odkąd pamiętam kocham muzykę i architekturę.

więcej: insta

 

magda