0

O nas

Opowiadamy historie o ludziach z pasją i pięknym życiem, których odwiedzamy w ich domach i podglądamy jak żyją. Wnętrze ich mieszkań traktujemy jako pretekst do fascynujących spotkań, o których opowiadamy na blogu poprzez bogaty fotoreportaż i wyczerpujący wywiad. Najważniejszy jest dla nas człowiek, dlatego to on jest w centrum każdej naszej historii. W tajemnicy możemy Wam zdradzić, że zazwyczaj nie wiemy, co nas czeka po drugiej stronie drzwi, gdy spotykamy się z naszymi bohaterami.

Milk & Sun to Maja i Magda.  Poznajmy się!


Maja Musznicka

Jestem fotografką. Najchętniej podglądam i łapię momenty, zwłaszcza te ładne i w mleczno-słonecznych barwach. Chętnie śledzę trendy, dlatego też lubię być zawsze o ten jeden krok do przodu. Mam ogromną słabość do papieru – kolekcjonuję dobrze wydane magazyny papierowe z całego świata. Kocham podróże i muzykę. Gotuję, piję dużo zielonej herbaty, uczę się hiszpańskiego.

więcej: www /fb / insta

Magda Bałkowska

Przez wiele lat pracowałam w kancelarii prawnej. W 2015 roku postanowiłam zmienić swoje zawodowe życie o 180 stopni, aby pracować z najlepszymi muzykami w Polsce – Dorotą Miśkiewicz, zespołem Kwadrofonik, Royal String Quartet i Mietkiem Szcześniakiem. Na mojej ścieżce zawodowej znalazła się także współpraca z dziennikarzem Piotrem Metzem.

więcej: insta

Zdjęcia, które widzisz w tej zakładce, to efekt naszej współpracy z marką Floral Escape, której zostałyśmy twarzami kampanii.

Zdjęcia: Ania Cywińska

Makijaż: Paulina Kurowiak