Pierwsze urodziny

Pierwsze urodziny to zawsze ważny moment. Niesamowicie nas cieszy, że ten początkowo mocno marzycielski pomysł, szybko przerodził się w realne działania. Tak więc jesteśmy! Tu i teraz!

milk jump

Co najbardziej lubimy w tym całym zamieszaniu?

Z pewnością są to spotkania z ludźmi! Milk & Sun to świetna możliwość do poznawania nowych osób, do rozmów i do wspólnego napicia się herbaty.

Każde spotkanie to nowa historia o pasji i życiu. To opowieści o przeszłości i planach na przyszłość. To przybliżenie historii miejsc i przede wszystkim ludzi, bo to ich stawiamy na pierwszym miejscu.

1

W ciągu ostatniego roku udało nam się odwiedzić wiele kreatywnych osób w ich domach. Za każdym razem towarzyszył nam dreszczyk emocji, a to dlatego, że w większości przypadków nie wiedziałyśmy, co zastaniemy po drugie stronie drzwi. A uwierzcie – za każdym razem po przekroczeniu progu domu uśmiechałyśmy się do siebie, ponieważ znowu trafiłyśmy w samo sedno! I właśnie to w całej naszej mlecznej historii jest najprzyjemniejsze – zaskakujące spotkania 🙂

2

Oprócz naszej wspólnej lokowanej radości z pierwszych urodzin, postanowiłyśmy podzielić się tym szczęściem z bohaterami naszych postów. Przygotowałyśmy dla nich wyjątkowe pocztówki z tej roczne podróży, ponieważ urodziny trzeba świętować w jak największym gronie! Dlatego każdy otrzymał unikalną w swoim rodzaju pocztówkę wraz ze specjalnym liścikiem. Mamy nadzieję, że przyniosłyśmy do każdego domu trochę słońca 🙂

DSC00450

WP_20150416_20_38_40_Pro-1

A jaki będzie kolejny rok? Na pewno jeszcze bardziej owocny niż ten, trzymajcie kciuki!

Dziękujemy, że jesteście z nami!

M&M

my

Tekst: Maja Musznicka
Foto: foto: Maja Musznicka i Sergiusz Zimny

1 lipca 2015


Poprzedni wpis

Następny wpis